Otomatik Bahçe Kapı Tamiri, Açılır Bahçe Kapı Tamiri, Yana Kayar Bahçe Kapı Tamiri, Raylı Bahçe Kapı Tamiri, Dairesel Bahçe Kapı Tamiri, Elektrikli Bahçe Kapı Tamiri, Kayar Bahçe Kapı Motoru, Sürgülü Bahçe Kapı Tamiri teknik servisini profesyonel ekibimizle siz kıymetli müşterilerimizin hizmetine sunabilmekteyiz.

yana kayar bahçe kapısı tamiri

90 derece açılan BAHÇE KAPISI; Geleneksel, Hızlı açılma, Açılış yönü seçimi: içeriye ya da dışarıya doğru, Eğimli açılma ile uyumlu. Yana Kayar Bahçe Kapısı: Modern, Çekici, Yatay açıklık gerektiren iki ayrı bahçe kapısı vardır. Tüm otomatik bahçe kapılarının satışı tamiri teknik servisi montajı yedek parçası ile hizmet sizlere vermekteyiz. Nice bahçe kapısı motorları - yana kayar kapılar - Nice yana kayar bahçe kapıları motor modelleri nice robus 400, nice robus 600, nice robus 1000, nice run 1500, nice run 1800, nice run 2500, nice run 2500l, nice robo 500, nice robo 1000, nice thor 1500, nice tub 3500 olarak çeşitli motorlarımız bulunur. Tüm ürünlerimiz 2 yıl garantili olup dilediğiniz takdirde servis çağırma imkanınız vardır. Firmamız daima siz kıymetli müşterilerimize ekonomik fiyata nitelikli hizmet sunmayı amaçlamıştır.

bahçe kapısı motor tamiri


Kanatlı kapılar için vida motoru, Şebeke elektriğinin elde edilmesinin zor olduğu alanlarda güneş paneli güç kaynağı ile uyumlu, Standart demir çelik kapılar için kuvvetli, kusursuz ve güvenli bahçe kapısı motoru, Zorlu yapılandırmalar için engel tanımayan kompakt motoru. Tüm bahçe kapılarınızın tamiri teknik servisi motor değişimi ve imalatını yapmaktayız.

Şirketimiz garantili ve orijinal yedek parçaları olan kapılar için bakım ve onarım hizmetleri, otomatik sürgülü kapıların onarımı, cam ve fotoselli döner kapıların tamir ve bakımı, otomatik seksiyonel kapıların onarımı, orijinal yedek parçaları ve tecrübeli personel kullanan otomatik kepenklerin onarımı düzenli ilaçlanma yapılmaktadır.

Otomatik Bahçe Kapıları
Kapının boyutuna ve kullanım yoğunluğuna bağlı şekilde kapılar önerilmelidir. Ünlü bir marka olmalıdır. Bunun sebebi, ürününüzün arkasındaki organizasyon olma gereğidir. Ürünü size gönderdikten sonra iletişim bulamayan müşteriler, kendilerini zor durumda bulurlar. Bu sektörde 10 seneden fazla bir süredir çalışmaktayız. Birçok markanın tek fotoğrafı bayisi ve servis ağıyız.

Servise gelen ekiplerin size bir servis formu sağlamaları gerekir. Bunun sebebi, daha sonraki bakımların daha sonra yapılmasıdır. Düşük ihtimalde yedek parça bakım sırasında arızalanabilirse, değiştirmek için garanti sertifikası olan bir servis talep formu gerekir.