Dairesel bahçe kapısı tamiri

Kullanım kolaylığı sağlamakta olan motorlu kayar kapı ön plandadır. Elektrikli motorlu 0,4 ila 0,5 arası sürgülü kapılar okullarda, otoparklarda, avm'lernde ve mağazaların girişinde büyük talep görmektedir. Otomatik panjur sistemi, tercih edilen firma modelidir. Güvenlik sisteminin en üst seviyede olduğu bu sistemde, garaj kapıları, balkon pencereleri, avm'ler, iş merkezleri, kuyumcular, kırtasiye mağazaları ve gümüş mağazalarında kullanılması zorunludur. Mağaza için röntgen cihazları ne kadar güvenli olursa, ev için kapılar da o kadar güvenli olmalıdır. Sürgülü kapı motorunu koruyarak ya da kurarak evinizi de güvende tutabilirsiniz.

90 derece bahçe kapısı tamiri


Bahçe Kapılarının Otomatik Onarımı
Uzun senelerdir müşterilerimize hizmet sunan firmamız, tecrübeli kadrosu ve tecrübeli kadrosuyla sizlere hizmet sunmaya devam etmektedir. Tecrübeli kadromuz ve profesyonel kadromuzla size otomatik kapı işi, bahçe kapılarının bakım ve onarımını sunuyoruz. Bu alanda profesyonel olan otomatik kapılardaki onarım ve bakım, kapı sistemindeki kapılar ve teknolojik bilgiler çok iyidir, aktif bilgi ve deneyimli kişiler hassas bir işlem kullanılarak yapılmalıdır. Kapının tamir ve bakımına başlamadan evvel, bir arıza tespit etmeniz gerekir. Sorun giderme işlemi öncesinde ya da sırasında, ilgili makamlara hata ve kapı hakkında gerekli bilgileri vermek gerekir. Otomatik Bahçe Kapısı Onarım İşi Kapılar, garaj kapılarının arızalanması durumunda onarımlar bazen çok zor olabilir. Ancak, bu alanda yetkin bir şirketseniz, onarım işleminin bu meselenin kolayca üstesinden gelmesini istiyorsunuz. Kırık yay kısmı şirket içinde mevcut değil ise, bu meselenin çözümü kolay gibi görünse de, süreç çok daha uzun sürecektir. Bu sebeple, iletişim kurduğunuz şirketin parçaları iyi tedarik etmesi gerekir. Gerekli yedek parçalara sahip firmalar işlemlerinizi daha kısa bir süre içinde gerçekleştirebilirler.

dairesel bahçe kapısı tamiriBahçe Kapıları ve Otomatik Bahçe Kapıları Onarımı
Otomatik bir kapıyla ilgili onarım sürecinde en büyük sorun hareketli parçalar ve kapı motorlarıdır. Aşınan ve kullanıldığında zaman içerisinde çalışmayan otomatik kapılarda, bu zorluklar sebebiyle motor gücünü arttırmaya çalışır ve böyle bir durum motorun çalışmasını önleyebilir. Bu gibi durumlarda otomatik kapıların tamiri bir hayli külfetli olabilir. Bu kadar rahatsızlık verici olduğu durumlarla yüzleşmek istemiyorsanız, ürünlerinizi belirtilen zamanlarda düzenli ilaçlanma hizmet vermelisiniz. Üreticiler bu hizmetleri genelde sağlarlar. Düzenli bakımla onarım masraflarından muaf olacaksınız ve otomatik kapılarınızı ilk gün yenilikleriyle kullanabileceksiniz.

Otomatik Kapı Motoru Tamiri
Otomatik kapı fotoselli sistemleri en çok tercih edilen kayan modeldir. Diğerleri yuvarlak kayar, teleskopik kayar, yarı hermetik, bütünüyle kapalı kapılar, manuel ve otomatik döner kapı sistemleridir. Otomatik kayar kapılar, bir kişinin radarları açıldığında, bir nesnenin hareketini algıladıklarında ve ayarlanabilir kısa sürede kapandıklarında yoğun giriş ve çıkış yapan iş yerleride özellikle tercih edilen mekanizmalardır. Otomatik bir kapı tercih edilmektedir çünkü kullanımı kolaydır. Otomatik kontrol sistemi sayesinde problemsiz bir biçimde akşamları kapıların manuel olarak açılması ve kapatılması, bu sebeple son senelerde iş yerleri için en çok tercih edilen sistem olmuştur. Tecrübeli kalifiye kadromuz ile arıza gerektiren otomatik kapı tamirat hizmetleri için bizimle irtibata geçerek İstanbul’un tüm ilçelerine ve ilçelerine başvuru yapabilirsiniz.