Bahçe Kapısı Tamiri, Servisi; Bahçe kapıları fabrika, işyeri, site, apartman giriş ve çıkış yaparken sıcak veya soğukta araçtan inmeden güvenli bir biçimde giriş çıkış yapmanızı sağlar, bahçe kapıları otomasyon sistemi rahatı konforu güvenlik imkanını sunmuş olduğu için tercih edilen kapı sistemidir, ahşap, alüminyum, demir ferforjeden dizayn edilip bahçe motoru ile hareketi sağlanır, motora opsiyon olarak fotosel takılarak cisimlerin arada kalıp sıkışmasını önler, elektrik kesintilerinde manuel elle açılır, yana kayar bahçe kapısı motorları; 400kg 800kg 1000kg 1200kg nakliye kapasiteli olarak kullanılır, bahçe kapıları kremayar dişliler ve motorun hareket vermesi ile kaydırılarak açılıp kapanırlar. Buton, uzaktan kumanda, radar, kart, şifre ile giriş ve çıkış sağlayarak çeşitli özellikleri vardır.


bahçe kapısı tamiri
Otomatik Yana kayar Bahçe Kapı Tamiri, Servisi; Yana kayar bahçe kapısı motor sistemleri iş yeriniz, siteniz ya da apartmanınıza girerken veya çıkarken sıcak, soğuk, yağmur, kar gibi hava olaylarından etkilenmeden aracınızdan inmeden güvenli bir biçimde giriş-çıkış işlemini yapmanızı sağlar. Bu otomasyon sistemi size rahatlığı, konforu ve güveni beraber sunmuş olduğu için giriş çıkışın çok yaşandığı bu tarz yerlerde en çok tercih edilen sistemdir. Bahçe kapıları; dairesel ve yana kayar modellerde bulunur. Yana kayar bahçe kapılarında kullanmış olduğumuz sistemde kapının açılma hızı 0,4, 0,5, 0,6 mt/sn. Dir. Ahşap, alüminyum ya da ferforjeden yapılmış bahçe kapılarının otomasyonunu sağlar.

bahçe kapısı arıza

Nice, Robus, Demus, Bft, her marka bahçe kapı tamir tamir bakım Servisi hizmeti için BlueDoor Bahçe kapısı sistemleriyle iletişim kurup fiyat alarak Garantili yedek parça kullanan yetki sertifikalı, Garantili işçilik işinde uzman olduğunu sertifika belgeleriyle ispatlayan ustalarımızla görüşerek doğru, pratik, kalıcı çözümler sunan, uygun ve nitelikli işçilik hizmeti sunan firmamız, Türkiye de Ankara ve Kırıkkale'nin her semtine gezici mobil servis araçları ile günün her saati yani yedi gün yirmi dört 7/24 saat sınırsız tamir bakım tamir teknik servisi hizmeti sunuyoruz. Yeni Otomatik Motorlu Kepenk ve otomatik Bahçe kapısı için lütfen fiyat teklifi almak için arayınız.